O nas

Drukarnia internetowa cmyk24.pl posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji materiałów drukowanych. Specjalizujemy się w druku offsetowym wizytówek, ulotek, plakatów, notesów oraz innych materiałów reklamowych.
Zastosowanie najnowszych technologii i dbałość o realizację usług poligraficznych sprawia, że nasze produkty cechuje najwyższa jakość.

Obecnie cmyk24.pl proponuje nowoczesny system internetowej obsługi klienta, który daje możliwość łatwego i szybkiego złożenie zamówienia na konkretny produkt poligraficzny. Udostępniona aplikacja umożliwia intuicyjne działania, polegające na: wybraniu parametrów druku, wgraniu pliku z projektem oraz uiszczeniu należności za pomocą internetu. Darmowa wysyłka zleceń jest realizowana przez kurierów na terenie całego kraju.

Oferujemy druk wyłącznie na najlepszych gatunkowo papierach lub tworzywach plastikowych, przy zastosowaniu wyjątkowo trwałych farb i lakierów. W zależności od zamówienia druki mogą być foliowane, cięte, klejone, falcowane lub bigowane.

Podstawą naszej działalności jest zapewnienie Państwu szybkiego i taniego druku w dobrej cenie.